Satış Ekibi

Deneyimli satış ekibimiz, farklı bölgeler ve farklı müşteri gruplarına göre ayrılmışlardır. Bu segmentasyon, bizlere farklı ürün gruplarına dair profesyonellik ve daha detaylı bilgi sağlamaktadır.

Depo ve Sevkiyat

Sunduğumuz ürünlerin kalite standartlarını koruyabilmek ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına Yame Gıda olarak kendi depolama ve lojistik sistemimizi kurduk. Tedarik ettiğimiz ürünlerin hepsi bulundukları kategoriler, saklama koşullarına göre depolanır ve sevk edilir. Bu noktada 15 kişilik, konusunda uzman depo ve sevkiyat ekibimiz titizlikle çalışmaktadır.

Ürün Yönetimi ve Üretim

Yame Gıda olarak yenilikçi ve farklı ürün gamımızla kendimizi hizmet ettiğimiz sektörde lider olarak tanımlamaktayız. Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından, kimi zaman bildiğimiz, kimi zaman bizim bile yeniden keşfettiğimiz binlerce ürünü bulup, bu ürünlerin profesyonel mutfaklarla buluşması için yoğun ve detaylı bir çalışma gerçekleştiren ekibimiz bulunmaktadır.

İş Geliştirme ve Süreç Yönetimi

10 yıldır, bu endüstriye yol gösteren, öncü firma olmamızın en büyük sebebi; devinim... Her gün daha iyiye, daha yeniye giden çalışma yöntemlerimiz, elimizden gelenin en iyisi için yeni yollar arayışımız, bizi her zaman ileriye giden bir firma yaptı. Etrafında oturduğumuz “lezzet” masasının sürekli büyüyebilmesi için, sadece gıda sektörünü ve eğilimleri takip etmiyoruz. Vizyonumuzu devamlı geliştirebilmek adına, başka sektörleri ve en önemlisi kendi iş yapış şeklimizi de sürekli takip ediyoruz.